Hizmetlerimiz

Hizmet Listesi

Sanal Ofis (Yasal Is Adresi Hizmeti)

Sanal ofis, şirketlere fiziksel bir çalışma alanına ihtiyaç duymadan profesyonel bir posta adresi ve ofisle ilgili çeşitli hizmetlere erişim sağlayan bir iş hizmetidir. Bir sanal ofis tipik olarak posta ve kargo işlemleri, bir resepsiyon görevlisine erişim ve ihtiyaç duyulduğunda bir konferans odası veya toplantı alanının kullanımı gibi hizmetleri içerir. Sanal ofisler genellikle tam zamanlı bir ofis alanına ihtiyaç duymayan küçük işletmeler, serbest çalışanlar ve girişimciler tarafından kullanılır. Genellikle yüksek fiyatlı bir kiralama olmaması veya ofis ekipmanı satın alma gerektirmedikleri için, geleneksel bir ofis kiralamaya göre uygun maliyetli bir alternatif olabilirler.

Hazir Ofis Hizmeti

Hazır ofis, şirketlere kısa süreli veya esnek kiralama bazında tam donanımlı ofis alanı sağlayan bir iş hizmeti türüdür. Hazır ofis hizmetleri, tipik olarak bir şirketin mobilya, ofis ekipmanı ve genellikle resepsiyon ve sekreterlik hizmetleri dahil olmak üzere yeni bir yerde çalışmaya başlamak için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir. Ofisada Hazır ofis hizmeti, genellikle farklı işletmelerin ihtiyaçlarına uygun bir dizi boyut ve konfigürasyonda ofis alanı sunar ve ayrıca toplantı odaları ve co-work alanları gibi ek olanaklar da sunmaktadır. Hazır ofis hizmetleri genellikle geçici bir ofis kurması gereken şirketler veya geleneksel bir ofis kiralamanın uzun vadeli taahhüdünü ve kurulum maliyetlerini istemeyen işletmeler tarafından kullanılır.

Co-work & Masa Kiralama (Ortak Çalışma Alanı)


Psikoterapi Odası

Ortak bir psikoterapi odası kiralamak, danışanları ile görüşmek için bir yer arayan uzmanlara uygun maliyetli ve esnek bir çözüm sağlamaktadır. Paylaşılan psikoterapi odaları, çeşitli avantajlara sahiptir, genellikle saatlik, günlük veya aylık olarak kiralanabilir, bu da profesyonellerin uzun vadeli bir kiralama taahhüdü olmadan alanı gerektiği gibi rezerve etmesine ve kullanmasına olanak tanır. Resepsiyon ve sekreterlik hizmetleri ile birlikte kiralanan bir psikoterapi odası, özellikle yeni başlayan veya yarı zamanlı çalışan profesyoneller için özel bir ofis kiralamaktan daha uygun maliyetlidir.


Toplantı Ve Egitim Salonu Hizmeti


Çağrı Karşılama Hizmeti